fa
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

مزایای ساندویچ پانل در فصل زمستان

فصل زمستان و مدیریت مصرف انرژی

هنگامی که شما از ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دبوار سازه های خود استفاده می نمایید در مدت زمان کوتاهی فاز سفت کاری ساخت و ساز ها به اتمام رسیده و پروژه وارد فاز نازک کاری می شود. با استفاده ساندویچ پانل دیواری امکان ورود هوای سرد به داخل سالن و محیط مجموعه کمتر می گردد. همچنین ساندویچ پانل سقفی از خروج گرما جلوگیری می نماید زیرا هوای گرم به علت سبک بودن به سمت بالا حرکت می کند و مصالح سنتی کمتر می تواند هوا را نگه دارد. هنگامی که هر محصولی باعث کاهش مصرف انرژی گردد ما آن را به عنوان عایق دما می شناسیم.

مزایای ساندویچ پانل

  • امکان ایجاد درجه حرارت پایدار در تمام نقاط ساختمان
  • کنترل بسیار دقیق دمای داخل ساخت و ساز ها چه در تابستان و چه در زمستان با کمترین مقدار مصرف انرژی
  • استفاده بهتر از سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع و کاهش استهلاک آنها
  • کاهش بسیار زیاد پرت گرما و سرما در سیستم های خنک کننده و کاهش مصرف انرژی
  • کاهش میزان کربن و دی اکسید کربن تولید شده به خاطر کاهش مصرف سوخت های فسیلی
  • کاهش هزینه های خرید سیستم های سرمایشی و گرمایشی و کوچک شدن سیستم ها به نسبت قبل
  • نگهداری و حفظ دمای داخل ساختمان پس از خاموش شدن سیستم تهویه مطبوع و یا ایجاد اشکال در سیستم به مدت طولانی تر.

مزایای ساندویچ پانل در فصل زمستان

به طور کلی استفاده از مصالح پیش ساخته و آماده ای مانند ساندویچ پانل ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اکثر افرادی که در زمینه ساخت وساز فعالیت می کنند ترجیح می دهند به جای مصالح سنگین و سنتی از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی که بسیار سبک می باشند استفاده کنند. استفاده از ساندویچ پانل های آماده سرعت انجام کار را بالا می برد و هزینه های اضافی ناشی از حمل مصالح سنگین و نیز طولانی شدن پروژه را کاهش می دهد. عمر مفید این مصالح بالا بوده به همین دلیل عمر سازه شما بالا می رود. همچنین قیمت نصب ساندویچ پانل با توجه به مزایایی که دارد بسیار به صرفه تر از سایر مصالح است.

در صورت خرابی و یا مشکل می توان این مصالح را بدون به وجود آوردن نخاله و تخریب سقف و کنده کاری، تعویض کرد. دوام و پایداری ساندویچ پانل ها بسیار بیشتر از مصالح سنتی می باشد و در برابر زلزله و طوفان مقاوم است. ضخامت کم ساندویچ پانل ها باعث می شود بیشترین فضای ممکن بعد از ساخته شدن سازه ها در دسترس باشد و پی سازی سازه ها به علت سبکی مصالح دارای هزینه ی کمتر می باشد. بنابراین تنها گزینه ای که همه موارد مورد نیاز شما برای داشتن سازه ای مناسب در صنایع را فراهم می کند استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و دیواری است و پیشنهاد ویژه ما به شما که به دنبال بهترین هستید و یا قصد ساخت سوله و کارگاه خود را با کمترین هزینه و بیشترین بهره وری را دارید و در صنایع گوناگون فعالیت می کنید استفاده از این مصالح ویژه می باشد.

About the author

Leave a Reply

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ
Call Now Buttonتماس با ما