خانه > معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت برج پوشش آپادانا

طراحی، تولید و نصب انواع پوشش های سقفی، دیواری و سازه های صنعتی

با اتکا به نیروهای فعال و خلاق خود و بکارگیری از بروزترین متد روز دنیا به عنوان یکی از برترین مجریان و تولید کنندگان سازه های نوین در این حوزه می باشد.
این شرکت با تلفیق دانش، تخصص و پشتوانه ارزشمند تجربی اجرایی بیش از ۳۰۰ پروژه موفق کارخانجات و مراکز صنعتی، که در انتها به برخی از آن ها اشاره خواهد شد، آماده تامین نیازهای مجموعه های صنعتی و اجرای پروژه های این حوزه می باشد.

مهدی شاه محمدی
مدیر عامل و رئیس هیات مدیره

داستان شرکت از زبان مدیر عامل

اینجانب مهدی شاه محمدی، از سن ١٤ تا ٢١ سالگی، پس از كسب تجربه عملی بمدت ٧ سال در زمينه پوشش انواع سوله های توليدی، در سال ١٣٨٠ تصميم گرفتم تا بصورت مستقل برای خود كار كنم و در نتيجه مفتحر بودم که با انتخاب نام برج پوشش و ساخت مهر به همين نام و يك دسته فاكتور ساده، كار خود را آغاز نمایم. جالب است بدانید که برج پوشش از سال ١٣٨٠ تا ١٣٨٩ بصورت غیر رسمی بدون اينكه در يكی از ادارات ثبت و اسناد املاك كشور به ثبت برسد، بصورت سيار و پيمانكاری در تمام نقاط جغرفيایی ايران به کسب تجربه پرداخته است كه در اين ٩ سال افتخار همكاری با شركت های بزرگی چون شركت كاشی برليان، كاشی فخار، شركت پسته آريا، شركت دوراج، شركت رايان خودرو بم و… را پيدا كرد. سپس در اسفندماه ١٣٨٩ برج پوشش را بصورت رسمی با نام شركت برج پوشش آپادانا در اداره ثبت اسناد و املاك شهر قزوين به ثبت رساندم و با يك دفتر استيجاری و ساخت يك وب سايت كار خود را بصورت رسمی و قانونی آغاز كردم.

متخصص و متعهد در اجرای پروژه های صنعتی و پوشش های سقفی شما

شرکت فنی مهندسی برج پوشش وظیفه پیشبرد پروژه را طبق برنامه و با بودجه مشخص شما دارد.

اگر قصد احداث یک سوله را دارید، شرکت برج پوشش آپادانا با بیش از ۲۵ سال سابقه در این حوزه و بهره مندی از کادر مهندسی مجرب آماده مشاوره و همکاری در اجرا پروژه شما هست.

۳۵۰+

پروژه انجام شده

۱۰+

گواهینامه معتبر

۶۵+

نیروی متخصص

۲۰+

سال فعالیت

متخصص و متعهد در اجرای پروژه های صنعتی و پوشش های سقفی شما

طراحی و مهندسی استقرار سوله های صنعتی شما قبل از شروع پروژه تا مرحله استقرار طراحی و مهندسی استقرار سوله های صنعتی شما قبل از شروع پروژه تا مرحله.

۳۵۰+

پروژه انجام شده

۲۰+

سال فعالیت تخصصی

۶۵+

نیروی متخصص

۱۰+

گواهینامه معتبر

تیم فنی و مدیریت برج پوشش آپادانا

مهدی شاه محمدی

مدیر عامل

مبینا معصومی

مدیر فروش

مهندس شکوهی

مدیر پروژه

مهندس شویدی

مشاور فنی

پروژه های انجام شده

۱۳۹۹

پروژه یاتاقان بوش تاکستان

یکی از پروژه هایی که شرکت برج پوشش آپادانا در استان قزوین اجرا کرده است، پروژه یاتاقان بوش تاکستان است. این پروژه در استان قزوین، تاکستان، کیلومتر ۳ جاده تاکستان قرار دارد و متریال مورد استفاده در این پروژه، ساندویچ پانل و پلی کربنات میباشد. لازم به ذکر است که متراژ اجرا شده برابر با ۱۱۰۰۰ متر مربع میباشد.

۱۴۰۰/۰۹

پروژه صنعتی راشا کاسپین

یکی دیگر از پروژه هایی که شرکت برج پوشش آپادانا در رزومه خود دارد، پروژه راشا کاسپین ایرانیان می‌باشد. این پروژه در مساحت ۱۷۰۰۰۰ مترمربع اجرا گردیده است که عمده متریال مورد استفاده در آن شامل ساندویچ پانل و پلی کربنات می باشد که در سقف و همچنین دیوار های پروژه به کار رفته است.
پروژه راشا کاسپین ایرانیان در شهر زنجان، شهرک صنعتی علی آباد واقع شده است.
۱۳۹۶

پارک آبی بغداد | عراق

یکی از پروژه های بین المللی که شرکت برج پوشش آپادانا مفتخر به انجام آن بوده است، پروژه پارک آبی بغداد می باشد. این پروژه در کشور عراق و در شهر بغداد واقع شده است و مساحت آن برابر با ۳۵۰۰۰ مترمربع می باشد.
متریال مورد استفاده در این پروژه عبارتند از : ساندویچ پانل، کلزیپ و پلی کربنات.

۱۳۹۹/۰۸

شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا)

پروژه شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا) در کرج، کیلومتر ۵ اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان واقع شده است.
شرکت برج پوشش آپادانا در این پروژه، مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع ساندویچ پانل و همچنین ۴۵۰۰ مترمربع پلی کربنات اجرا کرده است.