ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی برای ایجاد یک نمای شیک و بی نقص کاربرد دارد از این برخی از شرکت ها که اهمیت فراوانی به زیبایی کار خود میدهند از این نوع ساندویچ پانل دیواری استفاده می کنند .

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی چیست ؟

این نوع ساندویچ پانل های دیواری با ضخامت ۵ سانتیمتر تولید می گردد و تفاوت آن در فرم لبه های عرضی آن می باشد . لبه های عرضی ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ۱.۱۲cm می باشد و به گونه ای طراحی شده اند که در ابتدا یک پانل به سازه توسط پیچ بسته شده و پس از آن لبه اورلب پانل بعدی بر روی پیچ قرار میگیرد که با این کار آن را مخفی میکند و باعث زیبایی کار میشود.

این نوع ساندویچ پانل توسط شرکت برج پوشش آپادانا تولید و عرضه میگردد این شرکت ساندویچ پانل های دیواری پیچ مخفی با ضخامت ۵cm ایزوله پلی اورتان تولید میکند .

طراحی آین نوع ساندویچ پانل ها بگونه ای است که در قسمت عرضی دارای یک فرو رفتگی و در سمت مقابل برآمدگی دارد که در زمان نصب در کنار هم قرار میگیرند .

دقت داشته باشید ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی فقط برای پوشش سقف ها تولید می گردد و نمی توان از آن برای دیوار استفاده کرد . لبه های پانل سقفی به گونه ای طراحی شده است که اول در نصب این پانل ها لبه ی یکی از پانل ها با پیچ به اسکلت سازه متصل می شود و بعد اورلپ پانل بعدی روی آن قرار گرفته و پیچ را می پوشاند .

 

ساندویچ پانل پیچ مخفی

مشخصه های انتقال حرارت عبارتند از :

  • بی اثر در برابر جریان الکتریسیته و واکنش در برابر مواد شیمیایی
  • کاربرد مقاومتی در برابر حرارت
  • مقاومت در برابر نفوذ آب
  • غیر قابل اشتغال

فوم های این نوع پانل ها به طور معمول سفید هستند ، اما می توان با رنگ های دیگر آن را تغییر داد ولی در صورتی که متراژ استفاده از ساندویچ پانل پیچ مخفی زیاد باشد . ویژگی شاخص این نوع پانل ها سبک بودن است و به همین دلیل مقرون به صرفه هستند و اینکه با بودجه مناسب می توان سازه ایی مطمئن تحویل صاحبان سازه داد که با قرار گرفتن فوم پلی یورتان در ساندویچ پانل دیواری  پیچ مخفی دوام و ماندگاری سازه بیشتر است و قابل مقایسه با سازه های سنتی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جدیدترین مقالات

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با کارشناسان درتماس باشید

مقالات مرتبط