faenar
faenar
قزوین - بلوار نوروزیان - بلوار پرستار - مجتمع کیان - طبقه 1 - واحد 1 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 1
028-33670171-2
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd

ساندویچ پانل آلوزینک با استفاده از ورقی به همین نام تولید و اجرا میشود. در واقع لایه های بیرویی و محافظ پانل از مادهای به نام ورق آلوزینک طراحی و پیاده سازی می گردد. ورق آلوزینک در مقایسه با سایر ورق های فولادی مقاومت بسیار قابل توجه تری دارد. و به همین دلیل ساندویچ پانل آلوزینک نیز نسبت به سایر محصولات این حوزه مزایای خاص خود را دارا می باشد. اگر صدمه ای به این ورق ها وارد گردد از جمله خط و خش در روی آن به ندرت دچار زنگ زدگی میشود . طول عمر این محصول نیز نسبت به سایر پانل های مشابه بیشتر می باشد.

ساندویچ پانل

مشخصات ساندویچ پانل آلوزینک

 ورق آلوزینک از نظر مواد اولیه که در زیر بیان میکنیم به همراه درصد ساخت آن ایجاد می شود.

  1. ماده آلومینیوم  که ۵۵ درصد ماده خام الوزینک را تشکیل می دهد.
  2. ماده روی که ۴۳.۴ درصد ماده خام آلوزینک را داراست.
  3. سیلیکون کوچکترین بخش تشکیل دهنده ورق آلوزینک تنها با ۱.۶ درصد سهم.

مشخصات فنی ورق آلوزینک

ورق آلوزینک در رنگ هاي متنوع و مختلفی تولید میگردد و از این نظر محدودیت خاصی وجود ندارد. پوشش ورق ها معمولا از جنس سوپر پلي استر كوره اي و در ضخامت های ۲۵ ميكرون در قسمت بيرون و ۷ ميكرون رنگ از داخل (جهت چسبندگی فوم به ورق) می باشد. ضخامت های ۰.۵ ، ۰.۶ ، ۰.۷ ميليمتر نمونه های دیگر این ورق ها می باشند که بسته به نوع کاربری و استفاده از ساندويچ پانل و سفارش مشتري تعیین تکلیف میگردد.

 

بیشتر بخوانید:  ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل ساخته شده با ورق آلوزینک با دو نوع  سقفی و دیواری مشهور است که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای خود را داراست. در پانل نوع سقفی ورق آلوزینک بصورت کویل وارد دستگاه می شود. سپس  با تغییر شکل پیدا کردن و گام دار شدن، ورق ها اماده تولید و پیاده سازی ساندویچ پانل ها می شوند. در پانل های دیواری ورق آلوزینک از پیش رنگ شده  می باشد و به شکل نورد شده وارد دستگاه میگردد و در نهایت فوم عایق درون آنها تزریق میگردد.

ساندویچ پانل

مزایای ورق آلوزینک

ورق آلوزینک همانطور که در قسمت های مختلف این مطلب بیان شد دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت عوامل بیرونی می باشد. بنابراین اولین مزیت این محصول مقاومت در برابر خوردگی، سایش و ضربه می باشد. این ورق ها نور و گرما را با قدرت زیادی انعکاس داده و اجازه گرم شدن و ورود نور به داخل به صورت بیش از حد را نمی دهند. انعطاف پذیری و شکل پذیری بسیار خوب و قیمت مقرون به صرفه نهایی این محصول نسبت به سایر ورق ها از دیگر مزایای ورق آلوزینک می باشند.

نظر دهید