faenar
faenar
قزوین - بلوار پرستار - مجتمع کیان طبقه 1 - واحد 2 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 2
0171 3367 028
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd

ساندویچ پانل سقفی شرکت ماموت یکی از انواع محصولات و پانل ها در کنار ساندویچ پانل دیواری می باشد. محصولی که ورق های اطراف آن به ترتیب شامل دو سمت ورق، یک طرف ورق یک سمت فویل. یک سمت ورق یک سمت نایلون و در نهایت یک سمت ورق سمت دیگر کاغذ تولید می شوند. اندازه استاندارد عرض پانل های سقفی ۱/۰۸ متر می باشد.۷ سانتی متر به صورت اورلپ و ۱/۰۱ متر مفید می باشد. همچنین اندازه طول بنا به سفارش مشتری دلخواه می باشد.

ساندویچ پانل سقفی

جنس ورق ساندویچ پانل سقفی به شکل های سینوسی (کرکره ای)، طرح شادولاین، طرح ذوزنقه ای و طرح سفال قابل تولید می باشد. اين نوع پانل با پوشش های دو طرف ورق آلوزينگ ، دوطرف ورق آلومینیوم، دوطرف ورق گالوانیزه. يك رو آلوزينگ و يك رو گالوانيزه، يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي. از داخل و يا يك رو گالوانيزه از بيرون و يك رو فويل از داخل، یک طرف ورق و یک طرف کاغذ. یک طرف ورق و یک طرف نایلون با فوم تزريقي پلي يورتان سخت(معمولی و ضدحریق) توليد مي شود.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

کاربرد این پانل ها در پوشاندن سقف سوله ها و مجتمع های صنعتی، کانتینر ها و ماشین های حمل و نقل، سرد خانه های ثابت و متحرک، انبار و سیلوها استفاده میشود. اندازه و ضخامت های مجصولات بستگی به محلی که مورد استفاده قرار میگیرد دارد. برای مثال پوشش سوله مرغداری ها معممولا از پانل با ضخامت ۵ سانتی متر استفاده می شود. ضخامت های ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر برای سردخانه ها (زیر صفر و بالای صفر) به کار می رود.

مزایای ساندویچ پانل سقفی ماموت

۱)عایق گرما، سرما، صوت، رطوبت

۲)مقاومت در برابر باد، رانش زمین، زلزله و مواد شیمیایی

۳)قیمت پایین و تنوع و رنگ و قابلیت بازیافت

۴)سهولت در نصب و راه اندازی

۵)وزن کم که باعث کاهش وزن کلی سازه میشود

۶)مناسب برای تمامی اقلیم ها

 

 

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت دارای ضخامت های بین ۳ الی ۲۰ سانتی‌متر می باشد. ماده درون پانل ها از فوم پلی یورتان سخت  تزریق می شود. دو ماده پایه ای تشکیل دهنده فوم عایق پلی یورتان، که عبارتند از ایزوسیانات و پلی یول، در دو مخزن جدا نگهداری می شوند. برای عایق کاری، دو ماده با نسبت و فشار مشخص، توسط دستگاه مخصوص، در مکان دلخواه تزریق می شوند.

از واکنش دو ماده، فوم عایق پلی یورتان شکل می گیرد و در داخل فضای عایق کاری، منبسط می شود و فضا را کاملا پر می کند. از آنجا که تشکیل فوم در محل عایق کاری صورت می گیرد، فوم تمامی سوراخ ها و منافذ را پر کرده و عایق کاملی را بین سطوح ایجاد می کند. فشار پشت دستگاه تزریق و فشار ناشی از انبساط فوم پلی یورتان، باعث نفوذ عایق به تمامی منافذ شده و سطح را کاملا می پوشاند.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها و دارای ضریب هدایت حرارتی پایین می‌باشد. ضخامت های قابل تولید ساندویچ پانل سقفی غالبا ۳،۴،۵،۶،۸،۱۰،۱۲/۵،۱۵،۲۰ سانتی متر می باشد. که هرکدام بر اساس شرایط اقلیمی و نوع کاربرد انتخاب می شوند. ساندویچ پانل های ۸۸ سانتی متر به بالا جهت پوشش سردخانه ها به کار می روند.

ساندویچ پانل سقفی

نظر دهید