ساندویچ پانل دیواری

 از دولایه ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۰.۵ میلی متر ، از سمت بیرون ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای و از سمت داخل، ۷ میکرون پرایمر جهت چسبندگی قطعی فوم به ورق و لایه داخلی فوم پلی اورتان دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر هر متر مکعب تشکیل شده است و در عرض ۱.۰۴ متر و کاردهی مفید یک متر تولید می شوند.

ساندویچ پانل دیواری در مدل های ساده، پیچ مخفی و مینیاتوری قابل ارائه می باشد .

مزایا

  • سرعت نصب بالا
  • عایق گرما و سرما
  • مقاومت در برابر باد و طوفان ، سرعت تولید بالا
  • تنوع رنگی

نقشه فنی

ویژگی های ساندویچ پانل دیواری

مناسب دیواری است که در عین استحکام بسیار بالا در برابر آسیب ها، تا جای ممکن دارای وزنی پایین باشد. ساندویچ پانل دیواری، دارای ساختار لانه زنبوری است. این ساختار وزن بسیار سبک در عین حال استحکام بسیار بالا را به ارمغان می آورد.
وزن سبک این محصول در حدود ۵۰ برابر کمتر از مصالح ساختمانی سنتی، باعث کاهش هزینه حمل و نقل، کاهش وزن مرده و فشار روی سازه ، افزایش طول عمر سازه و مقاومت بیشتر در برابر زلزله نیز می شود.

  • عایق حرارت ، برودت، رطوبت و صدا
    محل به کار گیری این پانل ها دیوار سوله های صنعتی، سردخانه ها،  انبارها و … است. مهمترین وظیفه دیوار، محافظت از سازه در برابر نفوذ رطوبت به فضای داخلی سازه می باشد. مواد به کاربرده شده در ساخت این پانل ها به طور کامل در برابر نفوذ رطوبت عایق هستند.علاوه برآن، نفوذ و خروج برودت و حرارت به ساختمان هایی با دیوار ، تقریبا غیر ممکن است. از طرف دیگر این پانل ها خاصیت آکوستیک و جذب صوت دارند.
  • نصب سریع و آسان
    این پانل ها به صورت کامل در کارخانه تولید و در محل پروژه نصب می شوند. پانل دیواری نسبت به دیگر مصالح بزرگتر و  سبکتر هستند. نصب این ورق ها با استفاده از اتصالاتی از قبیل پیچ و الکترود به جای ملات های سیمانی و بتنی انجام می گیرد. این امر باعث می شود که این اجزا با سرعت و سهولت بیشتری نصب و اجرا گردد.

جهت مشاوره و خرید ساندویچ پانل دیواری با کارشناسان ما تماس بگیرید

پروژه های برج پوشش آپادانا