fa
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

قیمت ورق ذوزنقه‌ای رنگی و همه چیز درباره آن

بررسی قیمت ورق ذوزنقه‌ای رنگی و همه چیز درباره آن

قیمت ورق ذوزنقه‌ای رنگی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. سطح کیفی و مواد استفاده شده مهمترین و تاثیرگذارترین این پارامترها هستند.

قیمت ورق ذوزنقه‌ای رنگی یکی از پارامترهای مهم در زمان خرید این ورق‌ها است.

ورق‌های ذوزنقه‌ای، محصولاتی هستند که به دلیل تطبیق پذیری، کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان پیدا کرده‌اند. به عنوان پوشش سقف و نما برای کوچک‌ترین ساختمان‌ها (گاراژ، سایبان) و برای ساختمان‌های تولیدی بزرگ یا ساختمان‌های تجاری مناسب هستند. پیشنهاد ما شامل طیف گسترده‌ای از محصولات، از راه حل‌های اقتصادی گرفته تا ورق‌های ساختاری با موج‌های عمیق، با پارامترهای مناسب برای استفاده در سخت ترین کاربردهای صنعتی است. محصولات در طیف گسترده‌ای از رنگ ها‌و پوشش‌ها، بر اساس نیازهای فردی برش داده می شوند. از همین رو قیمت ورق ذوزنقه‌ای رنگی متفاوت است. همه انواع ورق پروفیل جعبه را می‌توان با یک پوشش ضد تراکم پوشانید. ورق‌های ذوزنقه‌ای نیز می توانند سوراخ شوند.

کاربرد ورق ذوزنقه‌ای رنگی

 کاشی و محافظ لبه بام

 سیستم‌های ارتباطی

 نورگیر

 پوشش‌های ضد تراکم

 دودکش تهویه

کاربرد ورق ذوزنقه‌ای رنگی

انواع ورق ذوزنقه‌ای

ورق ذوزنقه‌ای دارای انواع مختلفی است که در ادامه به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-7

ورق ذوزنقه‌ای T-7 پروفیلی است که معمولا برای درب‌های گاراژ، در محفظه ظروف و همچنین به عنوان یک زیرساخت به رنگ پوشش سفارشی استفاده می‌شود.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-14

ورق ذوزنقه‌ای T-14 پروفیلی است که در نسخه سقف و نما موجود است. بیشتر به عنوان درب گاراژ، در محفظه ظروف و به عنوان یک زیرانداز به رنگ پوشش چوبی استفاده می‌شود.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-18

پروفیل T-18 یک ورق ذوزنقه‌ای با پروفیل متراکم با شیار زهکشی است که هم برای سقف و هم برای نما استفاده می‌شود.

ورق ذوزنقه‌ای T-18 ECO

ورق ذوزنقه‌ای T-18 ECO یک سقف با شیار زهکشی است که با یک الگوی جالب با دنده‌های موج تقویت کننده و عرض قابل استفاده بسیار کارآمد مشخص می‌شود. ورق ذوزنقه‌ای T-18 ECO موثر، جذاب و اقتصادی است.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-35

ورق T-35 یک سقف و ورق نما ذوزنقه‌ای است. عمدتا به عنوان روکش دیوار استفاده می‌شود. با توجه به پارامترهای آن، نه تنها برای ساخت و ساز اقتصادی عمومی کاربرد دارد، بلکه به عنوان سقف در ساخت و ساز‌های سفارشی نیز استفاده می‌شود.

ورق ذوزنقه‌ای T-35 ECO

ورق ذوزنقه‌ای T-35 ECO با توجه به پارامترهایی که دارد برای ساخت اقتصادی اختصاص دارد. در رابطه با نسخه اصلی ورق ذوزنقه‌ای T-35، یک موج حذف شده که باعث افزایش ۱۵ میلی متر عرض پوشش شده است.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-50

مشخصات T-50 عمدتا در ساخت و ساز صنعتی استفاده می‌شود. این یک پروفیل ساختمانی برای سقف‌های مسطح است که در میان چیزهای دیگر به عنوان یک لایه حمل بار در زیر یک عایق حرارتی استفاده می‌شود. به دلیل شکل جالبی که دارد به عنوان پوشش بالایی سقف یا نما نیز استفاده می‌شود.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-55

ورق ذوزنقه‌ای T-55 عمدتا در ساخت و سازهای صنعتی به عنوان پروفیل سقف یا نما استفاده می‌شود. این محصول را می‌توان هم به عنوان ورق ساختمانی و سقف و هم به عنوان قالب بتن ریزی شده استفاده کرد.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-60

پروفیل T-60 برای روکش سالن‌ها، تأسیسات بزرگ و کوچک، عمدتا برای سقف‌های عایق و همچنین برای سقف‌های خارجی استفاده می‌شود.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-80

ورق ذوزنقه‌ای T-80 محصولی است که پارامترهای عملکردی بسیار مطلوبی را ارائه می‌دهد. به عنوان یک پروفیل ساختاری با ارتفاع ۸۰ میلی متر، عرض پوشش موثر زیادی را فراهم می‌کند. استحکام آن امکان افزایش فاصله بین نقاط پشتیبانی را فراهم کرده و در عین حال پارامترهای مورد نیاز برای انتقال بارهای مورد نیاز در طراحی را حفظ می‌کند.

ورق فولادی ذوزنقه‌ای T-130

ورق ذوزنقه‌ای سازه T-130 با مقاومت بسیار بالا که در سازه‌های باربر با دهانه بزرگ استفاده می‌شود. در ساخت و سازهای صنعتی کاربرد دارد. استحکام آن امکان افزایش فاصله بین نقاط پشتیبانی را فراهم می‌کند و در عین حال پارامترهای مورد نیاز برای انتقال بارهای مورد نیاز در طراحی را حفظ می‌کند.

مزایای ورق ذوزنقه‌ای رنگی

ورق ذوزنقه‌ای یک ماده بسیار مقرون به صرفه و بادوام برای پوشش سقف و نما برای انواع ساختمان‌ها می‌باشد. نکته جدید ورق ذوزنقه‌ای ساخته شده در پوشش HPS 200 است که با مقاومت بسیار بالا در برابر آسیب‌های مکانیکی و شرایط جوی مشخص می‌شود. به لطف این انتخاب، ورق ذوزنقه‌ای شکل کاربرد بسیار گسترده‌ای در سقف ها و نماها، دروازه‌ها و نرده‌ها و همچنین سازه‌های باربر در ساخت و سازهای فردی و صنعتی دارد.

این متریال را می‌توان بر روی سقف‌های کاملا مسطح و یا با زاویه شیب کم نصب کرد. با این حال، شکل سقف باید تا حد امکان ساده باشد.

ورق‌های ذوزنقه‌ای اقتصادی، سبک، بادوام، مقاوم در برابر شکست مکانیکی و غیر خورنده هستند. آنها یک راه حل بسیار محبوب در مورد خانه‌های مستقل، سالن‌های تولید، انبارها و مکان‌های تجاری می‌باشند. ورق‌های ذوزنقه‌ای برای پوشش سقف‌های بزرگ و مسطح مناسب هستند.

ورق‌های ذوزنقه‌ای بسیار سبک بوده و به همین دلیل می‌توان در سقف‌هایی که تحمل بار کاشی و سرامیک را ندارند، استفاده کرد. ورق‌های ذوزنقه‌ای با وجود وزن کم، بسیار بادوام هستند. اثر تخریبی باد و اثرات جوی قادر به آسیب رساندن به آنها نیست. ورق‌های ذوزنقه‌ای در برابر آب و رطوبت نیز مقاوم هستند و به همین دلیل هرگز زنگ نمی‌زنند. نصب صحیح ورق‌های ذوزنقه‌ای عملکرد آنها را برای چندین سال تضمین می‌کند.

 

مزایای ورق ذوزنقه‌ای رنگی

نصب ورق ذوزنقه‌ای رنگی

ورق ذوزنقه‌ای یک ماده سقفی بسیار بادوام است.

با مقاومت استثنایی در برابر دماهای شدید و شرایط آب و هوایی نامطلوب محبوب شده است. به دلیل امکان تولید از مواد اولیه با ضخامت بیشتر، در برابر تگرگ شدید، طوفان، آسیب‌های مکانیکی مختلف مقاوم بوده و بارهای بیشتری را تحمل می‌کند. همچنین قابل ذکر است که این نوع پوشش آب را جذب نمی‌کند.

مزیت بزرگ ورق ذوزنقه‌ای نیز سهولت نصب است که با هزینه کمتر نیروی کار همراه است. سقف‌های ساخته شده از ورق‌های ذوزنقه‌ای اغلب توسط خود سرمایه گذاران ساخته می‌شود که به معنای صرفه جویی اضافی بودجه است. به یاد داشته باشیم که ورق ذوزنقه‌ای یکی از ارزان ترین پوشش‌های سقفی است که می‌توان برای سقف خانه‌ها، سقف انواع سالن‌ها و… استفاده کرد.

شرکت برج پوشش با هدف ارایه خدمات، سازه‌های صنعتی، سازه‌های فلزی، اسكلت فلزی، ساخت عرشه فولادی، سازه‌های فلزی سوله، اسكلت فلزی كارخانجات، طراحی سازه‌های فلزی، نصب سازه، سازه فلزی جوشی، سازه فلزی پيچ و مهره‌ای، سازه‌های فولادی، سازه‌های عرشه فولادی پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان می‌باشد.

About the author

Leave a Reply

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ
Call Now Buttonتماس با ما