fa
fa
قزوین - بلوار نوروزیان - بلوار پرستار - مجتمع کیان - طبقه 1 - واحد 1 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 1
028-33670171-2
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی برای ایجاد یک نمای شیک و بی نقص کاربرد دارد از این برخی از شرکت ها که اهمیت فراوانی به زیبایی کار خود میدهند از این نوع ساندویچ پانل دیواری استفاده می کنند .

 

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی چیست ؟

این نوع ساندویچ پانل های دیواری با ضخامت ۵ سانتیمتر تولید میگردد و تفاوت آن در فرم لبه های عرضی آن می باشد . لبه های عرضی ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ۱.۱۲cm می باشد و بگونه ای طراحی شده اند که در ابتدا یک پانل به سازه توسط پیچ بسته شده و پس از آن لبه اورلب پانل بعدی بر رئی پیچ قرار میگیرد که با این کار آن را مخفی میکند و باعث زیبایی کار میشود.

این نوع ساندویچ پانل توسط شرکت ماموت تولید و عرضه میگردد این شرکت ساندویچ پانل های دیواری پیچ مخفی با ضخامت ۵cm ایزوله پلی اورتان تولید میکند .

طراحی آین نوع ساندویچ پانل ها بگونه ای است که در قسمت عرضی دارای یک فرو رفتگی و در سمت مقابل برآمدگی دارد که در زمان نصب در کنار هم قرار میگیرند .

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی
ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

 

دقت داشته باشید ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی فقط برای پوشش سقف ها تولید می گردد و نمی توان از آن برای دیوار استفاده کرد . لبه های پانل سقفی به گونه ای طراحی شده است که اول در نصب این پانل ها لبه ی یکی از پانل ها با پیچ به اسکلت سازه متصل می شود و بعد اورلپ پانل بعدی روی آن قرار گرفته و پیچ را می پوشاند .

 

مشخصه های انتقال حرارت عبارتند از :

  • بی اثر در برابر جریان الکتریسیته و واکنش در برابر مواد شیمیایی
  • کاربرد مقاومتی در برابر حرارت
  • مقاومت در برابر نفوذ آب
  • غیر قابل اشتغال

 

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی
ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

 

فوم های این نوع پانل ها بطور معمول سفید هستند ، اما می توان با رنگ های دیگر ان را تغییر داد ولی در صورتی که متراژ استفاده از ساندویچ پانل پیچ مخفی زیاد باشد ویژگی شاخص این نوع پانل ها سبک بودن است و به همین دلیل مقرون به صرفه هستند و اینکه با بودجه مناسب می توان سازه ایی مطمئن تحویل صاحبان سازه داد که با قرار گرفتن فوم پلی یورتان در ساندویچ پانل دیواری  پیچ مخفی دوام و ماندگاری سازه بیشتر است و قابل مقایسه با سازه های سنتی نمی باشد.

نظر دهید