faenar
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

دارای یو وی و عدم تغییر رنگ و شکل

دارای رنگ بندی و ابعاد مختلف

پلي كربنات مدل آركو پلاس ۱۰۰۰

۳ جداره-همگام با ساندويچ پانل

عايق UV

ورق پلی کربنات چیست؟

 ورق پلی کربنات ،شرکت برج پوشش
ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات محصولی است که با وزن بسیار سبک طراحی گریده است. صـنعت ســــاختمان سازی نوین نیاز به افزایش ایمنی در وحله ی اول و کاهش هزینه های نهایی در مرحله بعدی می باشد.

انواع پلی کربنات

ورق پلی کربنات در انواع مختلف و متنوعی با توجه به کاربردهای آن مورد استفاده قرار میگیرد. در اشکالی همچون تک لایه موجدار و یا به صورت دو یا سه جداره استفاده میشود. ویژگی های بسیار مهمی همچون انعطاف پذیری، شعاع خمش بالا، شفافیت، مقاومت بالا در برابر ضربات دارد. از دیگر مزایا می توان به اشتعال پذیری کمتر و از همه مهمتر کاهش اتلاف انرژی از طریق این ورقها اشاره کرد. همچنین به دلیل وجود لایه ضد UV بر روی سطح خارجی این نوع ورقها، مقاومت خوبی در برابر اشعه مخرب UV خورشید را دارا میباشد. گلخانه دارها به این نتیجه رسیده اند که صفحات ۱۶میلیمتری تا ۷۰ % از هدررفت گرما و صفحات ۶ میلیمتری هم تا ۵۰ % از هدررفت گرما جلوگیری می کند.

 

مقاومت بار

نورگیر سقفی-سیستم تک پنل

حداکثر بار های وارد شده بر دو ستون

مقادیر زیر به محصولات نصب شده بر طبق توصیه های کتابچه فنی مربوط می شود

ویژگی ها

 • کاربردها

  پنجره های قائم

  ساخت سقف

 • مزیت ها

  مقاومت بار بالا
  همپوشی طولی
  همپوشی عرضی
  پنل های جوش خورده به طریق حرارتی
  انتقال نور
  مقاومت در برابر پرتو های فرابنفش و تگرگ

 
 

استاندارد های تولید

 
ضخامت variabile da 8÷۱۲mm
ارتفاع پروفیل ۸۰mm
ساختار ۳ جداره ای
پهنای مدولار ۹۹۰ ± ۵mm
رنگ های موجود رجوع شود به کاتالوگ

سیستم های پوشش سقف های پیوسته توسط پنل های چند جداره ای

حداکثر بار های وارد شده بر دو ستون

مقادیر زیر به محصولات نصب شده بر طبق توصیه های کتابچه فنی مربوط می شود

پلی کربنات سقفی
پلی کربنات دیواری

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی جهت پوشش سقف مکان هایی از جمله حیاط خلوت، نورگیر سوله، گلخانه ها، پوشش سقف استخر و سقف پارکینگ اتومبیل به کار می رود. مقاومت در ورق های پلی کربنات سقفی درحدی بالا بوده که از آنها به عنوان ورق های نشکن نیز نام برده می شود. همچنین به دلیل وجود لایه ۶۰ الی ۸۰ میکرونی ضد UV روی آن، در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم می باشد. چند جداره بودن این ورق ها باعث ایجاد کانال هایی در ساختار درونی آنها می گردد که وجود هوا در بین این کانال ها خاصیت عایق حرارتی و صوتی به آنها می دهد و در نتیجه بهره وری انرژی افزایش می یابد. این محصول با ابعاد استاندارد (مدل تخت به ابعاد ۲۰۵*۳۰۵ سانتیمتر و ضخامت ۲ الی ۱۴ میلیمتر و نیز در مدل های چند جداره به ابعاد ۶۰۰*۲۱۰ سانتیمتر در ضخامت ۴ الی ۱۰ میلیمتر (دو جداره) و ۱۶ الی ۲۰ میلیمتر (سه جداره)) قابل عرضه می باشد.

پلی کربنات دیواری

پلی کربنات دیواری علاوه بر وزن کم و ثبات رنگ دارای مقاومت بسیار بالا می باشد که در هنگام بروز حوادث طبیعی مانند زلزله، خطرات ناشی از آن را به حداقل می رساند. استفاده و نصب ورق ها بسیار آسان است. ضخامت بالای ان ها باعث مقاومت در برابر اصابت گلوله نیز می باشد. ساختار مواد پلی کربنات دیواری به گونه ای است که می توان در دیوار و سقف سازه با نصب و راه اندازی سریع و آسان و حداکثر استفاده از نور روز را در داخل سازه مهیا سازد. تمامی سیستم های سقفی و دیواری که مشتری نیازدارد را برآورده می کند که یکی از این راهکار ها اضافه کردن پلی کربنات دیواری سازگار با پلی کربنات های خود می باشد زیرا هدف اصلی این شرکت افزایش دامنه محصولات در پوشش دیوار وسقف می باشد. برای حفاظت از انرژی گرمایی و ایجاد روشنایی در سازه و صرفه جویی در هزینه هایی که نیازها و زندگی مردم را آسان تر کند لازم است کارهایی انجام دهیم. در این مورد نوع طراحی معماری و پارامتر های اجرایی آن اهمیت دارد. هدف اصلی دراین بحث حداکثر استفاده از نور روز و داشتن هزینه های انرژی کم است.

مطالب پیشنهادی

About the author

Leave a Reply

تماس با برج پوشش