faenar
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

نصب ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است، تشکیل شده است. جهت پوشش دیوار و برای نما به کار میرود و در طرح ها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. ورق ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم می باشد که ورق آلوزینک علاوه بر خواص ضدزنگ آلومینیوم، بدلیل مقاومت بسیار زیاد و خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، کارایی بیشتری دارد. اين نوع ساندويچ پانل بيشتر مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۶ سانتيمتر مي باشد. كه داراي دو رو ورق آلوزينگ دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل ميباشد که با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد.

انواع ساندویچ پانل دیواری:

۱)ساندویچ پانل دیواری ساده

۲)ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی

۳)ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

۴)ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

۵)ساندویچ پانل دیواری دورو نایلون

کاربرد های ساندویچ پانل دیواری:

از این نوع ساندویچ پانل ها میتوان جهت پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی، دیوار و اتاق های عمل و آزمایشگاه ها، کانکس های پیش ساخته و ساختمان های ویلایی و سردخانه ها استفاده کرد. طرح ساندويچ پانل های دیواری ماموت به گونه اي است كه در عرض از يك طرف داراي داراي تورفتگي و طرف ديگر داراي برآمدگي بوده (نري و مادگي) كه وقتي دو پانل در كنار يكديگر قرار ميگيرند. باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر ميشود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود.

ساندویچ پانل

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری:

همانند تمام ساندویچ پانل ها ساندویچ پانل دیواری نیز از ۳ لایه تشکیل شده است:

۱) پوشش روی پنل

۲)هسته میانی پانل(فوم از جنس پلی اورتان و پلی استایرن که بهترین نوع فوم در این نوع پانل از جهت استحکام و مقاومت فوم پلی اورتان میباشد)

۳) پوشش پشت پانل

عرض مفید ۱/۱۴ متر و عرض غیر مفید ۱٫۱۶ متر و طول از ۲ تا ۱۳/۶۰ متر با ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم و آلوزینگ می باشد که بصورت دو رو ورق، یکرو ورق یکرو نایلون، دورو نایلون تولید می شود.

مزایای ساندویچ پنل های دیواری:

۱)عایق گرما، سرما، صوت و رطوبت

۲)مقاومت در برابر باد و رانش و زلزله

۳)مقاومت در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی و حشرات موزی

۴)قیمت پایین و تنوع رنگ

۵ )قابل بازیافت هستند و کمترین آسیب را به محیط زیست میزنند.

۶)حمل و نقل آسان و سهولت در نصب و راه اندازی و وزن کم که خود باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان میشود

۷)مناسب برای تمام اقلیم ها

۸)بهداشتی و قابل شستشو

نکات ویژه ی نصب ساندویچ پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری ( sandwichpanel ) نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد که اهم آنها عبارتند از:

تکیه گاه های مناسب برای بستن پیچ ها مورد اسفاده قرار می گیرد. (با توجه به موقعیتهای گام های ذوزنقه ای و رعایت فاصله ی مجاز بین ساندویچ پانل ها)
توجه به فاصله ی بین ستون ها، عرض نهایی، محل نصب ساندویچ پانل ها، ارتفاع ساندویچ پانل ها، و شدت وزش باد نسبت به مکان نصب ساندویچ پانل ها sandwich panel در طراحی سازه های فلزی و زیرسازی ساندویچ پانل های دیواری (این امر به دلیل کاهش پرتی ساندویچ پانل ها می باشد)
استفاده از بهترین روش ها جهت درز بندی ساندویچ پانلها sandwichpanel با استفاده از آبروفلاشینگها (Gutter and Flashing) که برای زیبایی و آب بندی سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ
Call Now Buttonتماس با ما