fa
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

اتاق تمیز چیست؟

اتاق تمیز به مکان هایی اطلاق میگردد که برای موارد علمی، صنعتی و تولیدی استفاده میگردد. این اتاق ها دارای کمترین میزان آلودگی محیطی می باشند و معمولا با ساندویچ پانل ها ساخته می شوند. آلودگی هایی از جنس ذرات معلق در هوا، میکروبها و آلودگی ها بیولوژیکی که با روش های تولید و طراحی جدید امکان کنترل این آلودگی ها تا بالاترین حد ممکن افزایش پیدا کرده است.

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساخت اتاق تمیز ماموت معمولا برای مساخت های بسیار بزرگی می باشد. گاها کل فضای یک کارخانه یا سوله تولیدی با هزاران متر مربع مساحت می‌تواند با این محصولات پوشانده شود. برای ساخت این اتاق ها موارد بسیار مهمی باید رعایت شود که هر کدام استانداردهای مختص خود را دارا می باشند و رعایت نکردن هر کدام از انها مشکلات جدی در پروژه های نهایی بوجود می اورد.

ساخت اتاق تمیز ماموت 

ساخت اتاق تمیز با استفاده از محصولات شرکت برج پوشش آپادانا به عنوان شرکتی متخصص در زمینه فروش و اجرای ساندویچ پانل ها صورت می گیرد. شرکت برج پوشش بعنوان متخصص حرفه ای نیازهای اساسی، پیشگیری و ایمنی فردی و محیطی، ایجاد محیط های تمیز از عوامل آلوده ساز فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیک، مونیتورینگ و کنترل سطح آلودگی محیطی و نیز رفع آلودگی پایدار از فرد و محیط، که در بخش های دارو، درمان، بهداشت، کشاورزی، غذایی، صنایع خاص و آزمایشگاههای فیزیک و شیمی در سطح بازارهای داخل و منطقه خاورمیانه مورد نیاز مراکز آموزشی، تحقیقاتی و تولیدی میباشد را متناسب با استانداردهای بین المللی تامین می نماید.

اتاق تمیز در ایران در صنایع داروسازی،صنایع خودروئی، کامپیوتر، صنایع فضائی، صنایع غذائی، صنایع اپتیک، ساخت دی وی دی و الکترونیک و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود.

About the author

Leave a Reply

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ
Call Now Buttonتماس با ما