faenar
[wpml_language_selector_widget]
028-33670171-2
0171 3367 009828

خط مشی شرکت

شرکت برج پوشش

خط مشی شرکت

خط مشی شرکت برج پوشش آپادنا،.در اصل برج پوشش آپادنا یک شرکت خصوصی ایرانی است. و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می داند. همچنین برج پوشش آپادانا در راستای عرضه خدمات. حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردیده است.

معیارها و ضوابط در برج پوشش آپادانا 

خط مشی شرکت برج پوشش آپادانا بر این است. تا با تلاش و ارائه خدمات،. مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای.معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است. همچنین شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.

برج پوشش آپادانا در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی .و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.

شرکت برج پوشش آپادانا برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با حضور شرکت‌های معتبر خارجی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.

اهداف مدیران در برج پوشش آپادانا

مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان شرکت بر این باور هستند. که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف. حرفه‌ای در چارچوب صلاحیت‌های اخذ شده از مراجع قانونی است.

صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری و درستکاری و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت آرساس قرار دارد.

مدیران و کارکنان شرکت برج پوشش تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند.

خط مشی شرکت برج پوشش آپادانا

 اهداف کلی برج پوشش آپادانا

تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند..فروش انواع ساندويچ پانل سقفي و ديواري – سردخانه ای.

شرکت برج پوشش آپادانا برای حضور در پروژه‌های بزرگ اولویت خاصی قائل است. و برای تحقق این هدف تشکیل ”گروه‌های همکار“ با شرکت‌های معتبر در بخش‌های مختلف صنعت ساخت را تجربه کرده و تکرار می‌کند.

شرکت برج پوشش تلاش دارد تا دانسته‌ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کردهو آن را به بازیگران صنعت ساخت ارائه کند. همچنین برج پوشش آپادانا برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با .حضور شرکت‌های معتبر خارجی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.

خط مشی شرکت برج پوشش آپادانا

شرکت برج پوشش آپادانا تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و .تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور،. به سهم بیشتری از بازار دست یابد.تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم ، دقیق ، سریع ، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف برج پوشش آپادانا است.

این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم.مدیریت کیفیت بر مبنای (ISO 9001-2008) را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.

شرکت برج پوشش آپادانا علاقه‌مند به جلب و افزایش رضایت مشتریان. از طریق شناسائی و پاسخگوئی .نیازها و تحویل به موقع پروژه‌ها با رعایت الزامات قانونی در جهت تحقق اهداف نظام فنی و اجرائی کشور است.

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ