faenar
faenar
قزوین - بلوار نوروزیان - بلوار پرستار - مجتمع کیان - طبقه 1 - واحد 1 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 1
028-33670171-2
0171 3367 009828
ساندویچ پنل انبار

ساندویچ پانل دیواری برج پوشش

ساندویچ پانل دیواری یکی از پانل ها و در واقع محصولات شرکت ماموت می باشد. ساختار و طراحی ۳ لایه ای این ساندویچ پانل بدین صورت می باشد که دو لایه ورق فلزی در برگیرنده لایه ۳ و یا همان لایه میانی که به صورت فوم مانند می باشد هستند. استفاده از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوارها و نمای ساختمان ها می باشد. و طرح ها، ابعاد و رنگ های متنوع و متفاوت آن زیبایی محصولات را تضمین مینماید. دو لایه ورق پانل های دیواری از جنس موادی به نام گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم می باشد.

ساندويچ پانل دیواری مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۶۶ سانتيمتر مي باشد. جنس ورق های این پانل ها معمولا به ۳ روش “دو رو ورق آلوزينگ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل” ميباشد که با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد.

ساندویچ پانل دیواری ،شرکت برج پوشش

انواع ساندویچ پانل دیواری

  • پانل دیواری ساده
  • پانل دیواری نر و مادگی
  • پانل دیواری پیچ مخفی
  • پانل دیواری اتاق تمیز
  • پانل دیواری دورو نایلون

زمینه کاربرد ساندویچ پانل دیواری

از ساندویچ پانل دیواری، برای پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی، دیوار و اتاق های عمل و آزمایشگاه ها، کانکس های پیش ساخته و ساختمان های ویلایی و سردخانه ها با ضخامت ۴ الي ۶ cm استفاده می شود. طرح های تولیدی ساندويچ پانل های دیواری برج پوشش به گونه ای است.كه در عرض از يك طرف داراي  تورفتگي وپانل در كنار يكديگر قرار ميگيرند. باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر مي شود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود. از  مدل های ساندویچ پانل می توان :صاف،شیادار،پیچ مخفی اشاره کرد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

محصول  ساندویچ پانل از دو لایه پانل فلزی تشکیل شده (یا دیگر پانل های مواد) و یک هسته داخلی عایق پلیمر است که به طور مستقیم در وسط پانل فوم و بالغ تشکیل شده است. این پانل های ساندویچ آسان برای نصب، سبک و کارآمد هستند.سیستم پرکن همچنین از ساختار مولکولی سلول های بسته استفاده می کند تا مانع تراکم بخار آب شود.

ساندویچ پانل ها از ورق فولادی با کیفیت بالا پوشش داده شده است و  از پلی اورتان با چگالی بالا در داخل، توسط ورقهای فلزی پوشانده شده که یک ماده ی عایق کاری جدید برای ساخت دیوار است. شکل گیری ورق فولادی خارجی به طور کامل از نظر ساختاری، قدرت و زیبایی را در نظر می گیرد.مواد هسته از یک پلی اورتان فوم با تراکم ۵ ± ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب به عنوان یک ماده عایق بندی ساندویچ استفاده می کند که دارای هدایت حرارتی کم، قابلیت عایق سازی قوی سرد، عمر طولانی و صرفه جویی در منابع می باشد.این ساندویچ پانل مانند تمامی پانل ها ساندویچ پانل دیوارینیز از ۳ لایه تشکیل شده است:لایه اول :ورق و پوشش روی پانل
لایه دوم: هسته میانی پانل (فوم از جنس پلی اورتان و پلی استایرن که بهترین نوع فوم در این نوع پانل از جهت استحکام و مقاومت فوم پلی اورتان میباشد)
لایه سوم : هم پوشش پشت پانل،عرض مفید ۱/۱۴ متر و عرض غیر مفید ۱٫۱۶ متر و طول ار ۲ تا ۱۳/۶۰ متر با ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم و آلوزینگ می باشد.که بصورت دو رو ورق، یک رو ورق یک رو نایلون، دو رو نایلون تولید می شود.

نام کالا شرح محصول
ساندویچ پانل دیواری ضخامت ۱۲.۵ سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت ۰.۵ دانسیته ۴۰ ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض ۱۶/۱ متر، مفيد ۱۴/۱ متر (ملاك محاسبه عرض ۱۶/۱ می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی بضخامت ۰.۵ ميليمتر ( از يكطرف ۲۵ ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي ۷ ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با ۱۲.۵ سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته ۲±۴۰ كيلو گرم در متر مكعب.
ساندویچ پانل دیواری ضخامت ۱۵ سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت ۰.۵ دانسیته ۴۰ ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض ۱۶/۱ متر، مفيد ۱۴/۱ متر (ملاك محاسبه عرض ۱۶/۱ می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی بضخامت ۰.۵ ميليمتر ( از يكطرف ۲۵ ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي ۷ ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با ۱۵ سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته ۲±۴۰ كيلو گرم در متر مكعب.

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل های دیواری دربرابر عوامل محیطی

۱. حمل و نقل آسان و سهولت در نصب و راه اندازی و وزن کم که خود باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان ساخت و ساز می شود.در نتیجه هزینه اقتصادی کمی را به شما تحمیل می‌کند.
۲.یکی از مواردی که کار ساختمان را با مشکل روبرو می‌کند چگونگی جابجایی و حمل‌ونقل است ساندویچ پانل های دیواری خیلی راحت جابه‌جا و حمل می‌شوند چرا که وزن کمی دارند.
۳. مقاوم در برابر آتش، مواد سطحي و مواد عايق رنگ آميزي از فولاد کامپوزيتي رنگي،مواد غير قابل احتراق  هستند .
۴. شکل ورق فولادی زیبا،  قیمت پایین و تنوع رنگ که می تواند نیازهای هر سبک ساختمان را برآورده کند.
۵. عایق حرارتی معمولا مواد عایق مورد استفاده عبارتند از: پلی استایرن، پلی اورتان، و غیره، هدایت حرارتی کم، با اثر عایق حرارتی خوب در برابر آتش‌سوزی، شعله و حرارت  است.
۶.در حفاظت از محیط زیست قابل بازیافت هستند  و کمترین آسیب را به محیط زیست میزنند.
۷. دارای عایق صوت می‌باشد و صدا از آن خارج و یا داخل نمی‌شود.
۸.از مهم‌ترین ویژگی های ساندویچ پانل دیواری این است که عایق مناسب  در برابرسرما و گرما برخورداراست.و همچنین عایق خوبی در مقابل رطوبت دارد.
۹. در برابر عوامل محیطی باد و رانش زمین و زلزله مقاومت خوبی دارد.
۱۰.ساندویچ پانل دیواری در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی و حشرات موزی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارد.
از مزایا ساندویچ پانل دیواری تنوع رنگ و طرح می‌باشد که به شما امکان گسترده برای انتخاب می‌دهد.
۱۲.مناسب برای تمام اقلیم ها
۱۳.بهداشتی و قابل شستشو

بیشترین موارد استفاده از ساندویچ پانل دیواری

گاهی برای کنترل ورود و خروج یک کوچه یا ساختمان، درون بیمارستان و به عنوان حراست و نگهبان، درون مرکز دولتی و خصوصی، گاهی برای نگهبانی درون ساختمان که سرایدار گفته میشود میتوان کانکس نگهبانی با امکانات خاصی طراحی کرد که محل زندگی این فرد نیز باشد. باجه دیدبانی در زندان ها و مراکز امنیتی. کانکس های نگهبانی میتوانند در ابعاد یک متری، کانکس شش متری، کانکس چهار متری نیز اجرا شوند.

از ساندویچ پانل های دیواری برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارت‌اند از:

۱.کانتینرها و کانکس‌ها: از ساندویچ پانل دیواری برای انواع دیوارها کانکس ها و کانتینرهای متحرک و ثابت استفاده می‌شود. ساندویچ پانل های دیواری دارای مقاومت بالایی می‌باشند و در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی نیز مقاوم می‌باشند.

۲.دیوار اتاق عمل: از دیوار پوش های آماده ساندویچ پانل برای بیمارستانها و اتاق عمل نیز استفاده می شود. دیوارهای پیش ساخته علاوه بر زیبایی این کارایی را دارند که پس از عدم استفاده بتوان آن را جابجا و دوباره مورد استفاده قرار داد.

۳.سوله و انبار: برای ساخت دیوار سوله و انبار ساندویچ پانل های دیواری مناسب می‌باشند. در کمترین زمان می‌توانید دیوار پیش ساخته را متناسب با طرح و رنگ خود تهیه و در محل مورد نظر نصب کنید.

۴.دیوار سردخانه:از ساندویچ پانل های دیواری برای ساخت دیوار سردخانه استفاده می‌شود از این دیواره‌ها برای حفظ دمای سردخانه استفاده می‌شود. این ساندویچ پانل ها قابل شستشو می‌باشند.

۵.دیوار ساختمان های مسکونی و صنعتی: از ساندویچ پانل های دیواری برای ساخت سازه های مسکونی و صنعتی استفاده می‌شود.

استفاده از این دیواره‌ها برای ساخت اردوگاه‌های موقت، دیوارهای خانه‌های ویلایی ،ساخت کانکس برای اسکان موقت و دائمی، مدرسه و… استفاده می‌شود.

آیا شما نیاز به خرید یک ساندویچ  پانل دیواری دارید؟

شرکت برج پوشش آپادانا اولین انتخابی با کیفیت بالا است که می توانید از دست ندهید.این صفحات با کیفیت بالا و صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند و با قیمت مناسب، مشتریان می توانند از خدمات حرفه ای ساندویچ پانل حرفه ای لذت ببرند،شرکت برج پوشش آپادانا ارائه دهنده ساندویچ های دیواری است، و طیف محصولات نه تنها کامل است، بلکه دارای استانداردهای عالی، کیفیت قابل اعتماد است،و خدمات حرفه ای را ارائه می دهد. اگر در مورد ساندویچ دیواری سؤال دارید، افراد خاصی برای توضیح آن به شما وجود دارد. با ما تماس بگیرید.

به نقل از سایت پانل مهدی مشخصات ساندویچ پانل های دیواری به شرح ذیل است:
ساختار ساندویچ پانل های صنعتی:
– پوشش روی پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا بدون رنگ
– هسته میانی پانل: فوم از جنس پلی یورتان با دانسیته معادل ۴۰+_۲kg/M3 و از جنس پلی استایرن با دانسیته ۲۰ +_ ۲Kg/M3
– پوشش پشت پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا الومینیوم با ضخامت های مختلف یا لایه ای از کاغذ کرافت مسلح با فویل الومینیومی

خصوصیات دیوار و سقف های پیش ساخته:
– عایق سرما , گرما , صوت , رطوبت
– مقاوم در برابر باد
– مقاوم در برابر زنگ زدگی
– مقاوم در برابر مواد شیمیایی
– مقاوم در برابر رانش و زلزله
– مقاوم در برابر حشرات موذی
– مقرون به صرفه
– تنوع رنگی
– قابل بازیافت
– حمل و نقل سریع و آسان
– سهولت در نصب و اجرای تاسیسات
– مناسب برای تمامی اقلیم ها
– قابل شستشو
– وزن سبک
– بهداشتی

مطالب پیشنهادی

About the author

2 Responses
  1. پور حاجی

    لطفا قیمت را با ابعاد گوناگون اعم از پوشش سقف و ایجاد دیوار برای بنای ۱۰۰متر به آدرس جمیل بنده ارسال فرمائید و هزینه انتقال به بابل را برایم محاسبه فرمائید .قصد دارم به دلیل هزینه پائین آن در کنار شهر برای سکونت از آن استفاده کنم

Leave a Reply