faenar
faenar
قزوین - بلوار پرستار - مجتمع کیان - طبقه 1 - واحد 2 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 2
0283-3670171-2
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd

نصب ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی پوششی برای سقف است که به دلیل گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلپ امکان نفوذ آب به آن از بین می رود. در نصب ساندویچ پانل سقفی به صورت های دو طرف ورق، یکرو ورق یکرو فویل، یکرو ورق یکرو نایلون و یکرو ورق یکرو کاغذ تولید می شوند. عرض استاندارد ساندویچ پنل های سقفی ۱/۰۸ متر می باشد که ۷ سانتی متر از آن بصورت اورلپ(همپوشانی با پانل های کناری) و ۱/۰۱ متر مفید کار و طول دلخواه(بنابه سفارش مشتری)می باشد. ورق های این نوع ساندویچ پانل ها بصورت سینوسی(کرکره ای)، شادولاین، طرح ذوزنقه ای و طرح سفال قابل تولید می باشد. اين نوع ساندويچ پنل با پوشش های دو طرف ورق آلوزينگ، دوطرف ورق آلومینیوم، دوطرف ورق گالوانیزه، يك رو آلوزينگ و يك رو گالوانيزه، يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي از داخل و يا يك رو گالوانيزه از بيرون و يك رو فويل از داخل، یک طرف ورق و یک طرف کاغذ، یک طرف ورق و یک طرف نایلون با فوم تزريقي پلي يورتان سخت(معمولی و ضدحریق) توليد مي شود.

کاربرد های ساندویچ پنل سقفی

از این پنل ها به عنوان پوشش سقف سوله ساختمان های صنعتی، کانتینر های حمل و نقل، سرد خانه های ثابت و متحرک، انبار و سیلوها استفاده میشود. ضخامت های مورد استفاده در کاربری های مختلف متفاوت است. به طور مثال جهت پوشش سوله با کاربری پرورش قارچ و انبار خرما، مرغداری ها معممولا از پنل با ضخامت ۵سانتی متر استفاده می شود. ضخامت های ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر برای سردخانه ها (زیر صفر و بالای صفر) به کار می رود.

مزایای پانل سقفی

۱)عایق گرما ، سرما ، صوت ، رطوبت

۲)مقاومت در برابر باد ، رانش زمین ، زلزله و مواد شیمیایی

۳)قیمت پایین و تنوع و رنگ و قابلیت بازیافت

۴)سهولت در نصب و راه اندازی

۵)وزن کم که باعث کاهش وزن کلی سازه میشود

۶)مناسب برای تمامی اقلیم ها

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی

پانل(ساندوبچ پنل) سقفی از ضخامت ۳ الی ۲۰ سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت (دانسیته های متفاوت) تولید می‌شود. دو ماده پایه ای تشکیل دهنده فوم عایق پلی یورتان، که عبارتند از ایزوسیانات و پلی یول، در دو مخزن جدا نگهداری می شوند. برای عایق کاری، دو ماده با نسبت و فشار مشخص، توسط دستگاه مخصوص، در مکان دلخواه تزریق می شوند. از واکنش دو ماده، فوم عایق پلی یورتان شکل می گیرد و در داخل فضای عایق کاری، منبسط می شود و فضا را کاملا پر می کند. از آنجا که تشکیل فوم در محل عایق کاری صورت می گیرد، فوم تمامی سوراخ ها و منافذ را پر کرده و عایق کاملی را بین سطوح ایجاد می کند. فشار پشت دستگاه تزریق و فشار ناشی از انبساط فوم پلی یورتان، باعث نفوذ عایق به تمامی منافذ شده و سطح را کاملا می پوشاند.

این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها و دارای ضریب هدایت حرارتی پایین می‌باشد. ضخامت های قابل تولید ساندویچ پانل سقفی غالبا۳،۴،۵،۶،۸،۱۰،۱۲/۵،۱۵،۲۰ سانتی متر می باشد که هرکدام بر اساس شرایط اقلیمی و نوع کاربرد انتخاب می شوند. ساندویچ پانل های ۸۸ سانت به بالا جهت پوشش سردخانه ها به کار می روند.