faenar
faenar
قزوین - بلوار پرستار - مجتمع کیان طبقه 1 - واحد 2 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 2
0171 3367 028
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd

ساندویچ پانل دیواری برج پوشش

یکی از پانل ها و در واقع محصولات شرکت ماموت می باشد. ساختار و طراحی ۳ لایه ای این ساندویچ پانل بدین صورت می باشد که دو لایه ورق فلزی در برگیرنده لایه ۳ و یا همان لایه میانی که به صورت فوم مانند می باشد هستند. استفاده از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوارها و نمای ساختمان ها می باشد. و طرح ها، ابعاد و رنگ های متنوع و متفاوت آن زیبایی محصولات را تضمین مینماید. دو لایه ورق پانل های دیواری از جنس موادی به نام گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم می باشد.

ساندويچ پانل دیواری مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۶۶ سانتيمتر مي باشد. جنس ورق های این پانل ها معمولا به ۳ روش “دو رو ورق آلوزينگ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل” ميباشد که با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد.

انواع ساندویچ پانل دیواری

 • پانل دیواری ساده
 • پانل دیواری نر و مادگی
 • پانل دیواری پیچ مخفی
 • پانل دیواری اتاق تمیز
 • پانل دیواری دورو نایلون

 زمینه کاربرد ساندویچ پانل دیواری

انواع ساندویچ پانل

از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوار سوله های ورزشی و صنعتی، دیوار و اتاق های عمل و آزمایشگاه ها، کانکس های پیش ساخته و ساختمان های ویلایی و سردخانه ها استفاده می شود. طرح های تولیدی ساندويچ پانل های دیواری ماموت به گونه ای است.كه در عرض از يك طرف داراي داراي تورفتگي وپانل در كنار يكديگرقرار ميگيرند. باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر مي شود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود.

 

 

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل ها از ورق فولادی با کیفیت بالا پوشش داده شده است و  از پلی اورتان با چگالی بالا در داخل، توسط ورق فلزی پوشش داده شده که یک ماده ی عایق کاری جدید برای ساخت دیوار است. مواد هسته از یک پلی اورتان فوم با تراکم ۵ ± ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب به عنوان یک ماده عایق بندی ساندویچ استفاده می کند که دارای هدایت حرارتی کم، قابلیت عایق سازی قوی سرد، عمر طولانی و صرفه جویی در منابع می باشد.این ساندویچ پانل مانند تمامی پانل ها ساندویچ پانل دیواری نیز از ۳ لایه تشکیل شده است:

لایه اول :ورق و پوشش روی پانل
لایه دوم: هسته میانی پانل (فوم از جنس پلی اورتان و پلی استایرن که بهترین نوع فوم در این نوع پانل از جهت استحکام و مقاومت فوم پلی اورتان میباشد)
لایه سوم : هم پوشش پشت پانل
عرض مفید ۱/۱۴ متر و عرض غیر مفید ۱٫۱۶ متر و طول ار ۲ تا ۱۳/۶۰ متر با ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه وآلومینیوم و آلوزینگ می باشد که بصورت دو رو ورق، یکرو ورق یکرو نایلون، دورو نایلون تولید می شود.

مزایای ساندویچ پانل های دیواری

عایق گرما، سرما، صوت و رطوبت

مقاومت در برابر باد و رانش و زلزله
مقاومت در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی و حشرات موزی
قیمت پایین و تنوع رنگ
قابل بازیافت هستند  و کمترین آسیب را به محیط زیست میزنند.ح
حمل و نقل آسان و سهولت در نصب و راه اندازی و وزن کم که خود باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان میشود.
مناسب برای تمام اقلیم ها
بهداشتی و قابل شستشو

 

از مهم‌ترین ویژگی های ساندویچ پانل دیواری این است که از عایق مناسب سرما و گرما برخورداراست.
ساندویچ پنل دیواری دارای عایق رطوبت می‌باشند.
در برابر آتش‌سوزی، شعله ، حرارت، زمین‌لرزه و رانش زمین مقاوم است.
به‌سرعت قابلیت اجراست و نصب آن وقت کمی می می‌برد و هزینه اقتصادی کمی را به شما تحمیل می‌کند.
یکی از مواردی که کار ساختمان را با مشکل روبرو می‌کند چگونگی جابجایی و حمل‌ونقل است ساندویچ پانل های دیواری خیلی راحت جابه‌جا و حمل می‌شوند چرا که وزن کمی دارند.
در زمانی که بحران های زیست‌محیطی انسان را تهدید می‌کند ساندویچ پانل های دیواری قابلیت بازیافت دارند و دوستدار محیط‌زیست می‌باشند.
ساندویچ پانل دیواری در برابر حشرات موزی ، زنگ زدگی و مواد شیمیایی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارد.
دارای عایق صوت می‌باشد و صدا از آن خارج و یا داخل نمی‌شود.
از مزایا ساندویچ پانل دیواری تنوع رنگ و طرح می‌باشد که به شما امکان گسترده برای انتخاب می‌دهد.

 

توضیحاتپارامترعملکرد
هدایت حرارتی بسیار کم است و ساندویچ پانل با ضخامت ۵ سانتیمتر معادل با اثر عایق بتن با ضخامت ۱۰۰ سانتیمتر است.۰.۰۱۸ ~ ۰.۰۲۴w / (m.k)هدایت حرارتی
ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت ، هدایت حرارتی را به دلیل جذب رطوبت افزایش نمی دهد و دیوار نفوذ نمی کند۹۷٪ یا بیشترنسبت سلول بسته
پس از بیش از ۶ ماه تست مقاومت در برابر آب و هوا، عملکرد پایدار است و می تواند زندگی مشابه با ساختمان را ادامه دهد .ماندگارمقاومت در برابر آب و هوا
صفحه ساندویچ پانل  فشاری قدرت ۱۸۰ kgبه بالا، یک مقاومت ورق خوب در تغییرات دماخوبثبات
ساندویچ پانل دیواری از نوع فوم فشار بالا، محصول مطابق با کنوانسیون بین المللی برای حفاظت از لایه ازون، و در خط با استانداردهای زیست محیطی اروپا و آزاد از حمله میکروبخوبمحیط زیست

 

از ساندویچ پانل دیواری در چه مواردی استفاده می شود؟

گاهی برای کنترل ورود و خروج یک کوچه یا ساختمان، درون بیمارستان و به عنوان حراست و نگهبان، درون مرکز دولتی و خصوصی، گاهی برای نگهبانی درون ساختمان که سرایدار گفته میشود میتوان کانکس نگهبانی با امکانات خاصی طراحی کرد که محل زندگی این فرد نیز باشد. باجه دیدبانی در زندان ها و مراکز امنیتی. کانکس های نگهبانی میتوانند در ابعاد یک متری، کانکس شش متری، کانکس چهار متری نیز اجرا شوند.

از ساندویچ پانل های دیواری برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارت‌اند از:

۱.کانتینرها و کانکس‌ها: از ساندویچ پانل دیواری برای انواع دیوارها کانکس ها و کانتینرهای متحرک و ثابت استفاده می‌شود. ساندویچ پانل های دیواری دارای مقاومت بالایی می‌باشند و در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی نیز مقاوم می‌باشند.

۲.دیوار اتاق عمل: از دیوار پوش های آماده ساندویچ پانل برای بیمارستانها و اتاق عمل نیز استفاده می شود. دیوارهای پیش ساخته علاوه بر زیبایی این کارایی را دارند که پس از عدم استفاده بتوان آن را جابجا و دوباره مورد استفاده قرار داد.

۳.سوله و انبار: برای ساخت دیوار سوله و انبار ساندویچ پانل های دیواری مناسب می‌باشند. در کمترین زمان می‌توانید دیوار پیش ساخته را متناسب با طرح و رنگ خود تهیه و در محل مورد نظر نصب کنید.

۴.دیوار سردخانه: از ساندویچ پانل های دیواری برای ساخت دیوار سردخانه استفاده می‌شود از این دیواره‌ها برای حفظ دمای سردخانه استفاده می‌شود. این ساندویچ پانل ها قابل شستشو می‌باشند.

۵.دیوار ساختمان های مسکونی و صنعتی: از ساندویچ پانل های دیواری برای ساخت سازه های مسکونی و صنعتی استفاده می‌شود.

استفاده از این دیواره‌ها برای ساخت اردوگاه‌های موقت، دیوارهای خانه‌های ویلایی ،ساخت کانکس برای اسکان موقت و دائمی، مدرسه و… استفاده می‌شود.

آیا شما نیاز به خرید یک ساندویچ  پانل دیواری دارید؟

 شرکت برج پوشش آپادانا اولین انتخابی با کیفیت بالا است که می توانید از دست ندهید.این صفحات با کیفیت بالا و صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند و با قیمت مناسب، مشتریان می توانند از خدمات حرفه ای ساندویچ پانل حرفه ای لذت ببرند،شرکت برج پوشش آپادانا ارائه دهنده ساندویچ های دیواری است، و طیف محصولات نه تنها کامل است، بلکه دارای استانداردهای عالی، کیفیت قابل اعتماد است،و خدمات حرفه ای را ارائه می دهد. اگر در مورد ساندویچ دیواری سؤال دارید، افراد خاصی برای توضیح آن به شما وجود دارد. با ما تماس بگیرید.

Text box item sample content

پلی کربنات سقفی
پلی کربنات دیواری

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی جهت پوشش سقف مکان هایی از جمله حیاط خلوت، نورگیر سوله، گلخانه ها، پوشش سقف استخر و سقف پارکینگ اتومبیل به کار می رود. مقاومت در ورق های پلی کربنات سقفی درحدی بالا بوده که از آنها به عنوان ورق های نشکن نیز نام برده می شود. همچنین به دلیل وجود لایه ۶۰ الی ۸۰ میکرونی ضد UV روی آن، در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم می باشد. چند جداره بودن این ورق ها باعث ایجاد کانال هایی در ساختار درونی آنها می گردد که وجود هوا در بین این کانال ها خاصیت عایق حرارتی و صوتی به آنها می دهد و در نتیجه بهره وری انرژی افزایش می یابد. این محصول با ابعاد استاندارد (مدل تخت به ابعاد ۲۰۵*۳۰۵ سانتیمتر و ضخامت ۲ الی ۱۴ میلیمتر و نیز در مدل های چند جداره به ابعاد ۶۰۰*۲۱۰ سانتیمتر در ضخامت ۴ الی ۱۰ میلیمتر (دو جداره) و ۱۶ الی ۲۰ میلیمتر (سه جداره)) قابل عرضه می باشد.

پلی کربنات دیواری

پلی کربنات دیواری علاوه بر وزن کم و ثبات رنگ دارای مقاومت بسیار بالا می باشد که در هنگام بروز حوادث طبیعی مانند زلزله، خطرات ناشی از آن را به حداقل می رساند. استفاده و نصب ورق ها بسیار آسان است. ضخامت بالای ان ها باعث مقاومت در برابر اصابت گلوله نیز می باشد. ساختار مواد پلی کربنات دیواری به گونه ای است که می توان در دیوار و سقف سازه با نصب و راه اندازی سریع و آسان و حداکثر استفاده از نور روز را در داخل سازه مهیا سازد. تمامی سیستم های سقفی و دیواری که مشتری نیازدارد را برآورده می کند که یکی از این راهکار ها اضافه کردن پلی کربنات دیواری سازگار با پلی کربنات های خود می باشد زیرا هدف اصلی این شرکت افزایش دامنه محصولات در پوشش دیوار وسقف می باشد. برای حفاظت از انرژی گرمایی و ایجاد روشنایی در سازه و صرفه جویی در هزینه هایی که نیازها و زندگی مردم را آسان تر کند لازم است کارهایی انجام دهیم. در این مورد نوع طراحی معماری و پارامتر های اجرایی آن اهمیت دارد. هدف اصلی دراین بحث حداکثر استفاده از نور روز و داشتن هزینه های انرژی کم است.

دارای یو وی و عدم تغییر رنگ و شکل

دارای رنگ بندی و ابعاد مختلف

پلي كربنات مدل آركو پلاس ۱۰۰۰

۳ جداره-همگام با ساندويچ پانل

عايق UV

ورق پلی کربنات چیست؟

 ورق پلی کربنات ،شرکت برج پوشش
ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات محصولی است که با وزن بسیار سبک طراحی گریده است. صـنعت ســــاختمان سازی نوین نیاز به افزایش ایمنی در وحله ی اول و کاهش هزینه های نهایی در مرحله بعدی می باشد.

انواع پلی کربنات

ورق پلی کربنات در انواع مختلف و متنوعی با توجه به کاربردهای آن مورد استفاده قرار میگیرد. در اشکالی همچون تک لایه موجدار و یا به صورت دو یا سه جداره استفاده میشود. ویژگی های بسیار مهمی همچون انعطاف پذیری، شعاع خمش بالا، شفافیت، مقاومت بالا در برابر ضربات دارد. از دیگر مزایا می توان به اشتعال پذیری کمتر و از همه مهمتر کاهش اتلاف انرژی از طریق این ورقها اشاره کرد. همچنین به دلیل وجود لایه ضد UV بر روی سطح خارجی این نوع ورقها، مقاومت خوبی در برابر اشعه مخرب UV خورشید را دارا میباشد. گلخانه دارها به این نتیجه رسیده اند که صفحات ۱۶میلیمتری تا ۷۰ % از هدررفت گرما و صفحات ۶ میلیمتری هم تا ۵۰ % از هدررفت گرما جلوگیری می کند.

 

مقاومت بار

نورگیر سقفی-سیستم تک پنل

حداکثر بار های وارد شده بر دو ستون

مقادیر زیر به محصولات نصب شده بر طبق توصیه های کتابچه فنی مربوط می شود

ویژگی ها

 • کاربردها

  پنجره های قائم

  ساخت سقف

 • مزیت ها

  مقاومت بار بالا
  همپوشی طولی
  همپوشی عرضی
  پنل های جوش خورده به طریق حرارتی
  انتقال نور
  مقاومت در برابر پرتو های فرابنفش و تگرگ

سیستم های پوشش سقف های پیوسته توسط پنل های چند جداره ای

حداکثر بار های وارد شده بر دو ستون

مقادیر زیر به محصولات نصب شده بر طبق توصیه های کتابچه فنی مربوط می شود

 
 

استاندارد های تولید

 
ضخامتvariabile da 8÷۱۲mm
ارتفاع پروفیل۸۰mm
ساختار۳ جداره ای
پهنای مدولار۹۹۰ ± ۵mm
رنگ های موجودرجوع شود به کاتالوگ
پلی کربنات سقفی
پلی کربنات دیواری

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی

پلی کربنات سقفی جهت پوشش سقف مکان هایی از جمله حیاط خلوت، نورگیر سوله، گلخانه ها، پوشش سقف استخر و سقف پارکینگ اتومبیل به کار می رود. مقاومت در ورق های پلی کربنات سقفی درحدی بالا بوده که از آنها به عنوان ورق های نشکن نیز نام برده می شود. همچنین به دلیل وجود لایه ۶۰ الی ۸۰ میکرونی ضد UV روی آن، در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم می باشد. چند جداره بودن این ورق ها باعث ایجاد کانال هایی در ساختار درونی آنها می گردد که وجود هوا در بین این کانال ها خاصیت عایق حرارتی و صوتی به آنها می دهد و در نتیجه بهره وری انرژی افزایش می یابد. این محصول با ابعاد استاندارد (مدل تخت به ابعاد ۲۰۵*۳۰۵ سانتیمتر و ضخامت ۲ الی ۱۴ میلیمتر و نیز در مدل های چند جداره به ابعاد ۶۰۰*۲۱۰ سانتیمتر در ضخامت ۴ الی ۱۰ میلیمتر (دو جداره) و ۱۶ الی ۲۰ میلیمتر (سه جداره)) قابل عرضه می باشد.

پلی کربنات دیواری

پلی کربنات دیواری علاوه بر وزن کم و ثبات رنگ دارای مقاومت بسیار بالا می باشد که در هنگام بروز حوادث طبیعی مانند زلزله، خطرات ناشی از آن را به حداقل می رساند. استفاده و نصب ورق ها بسیار آسان است. ضخامت بالای ان ها باعث مقاومت در برابر اصابت گلوله نیز می باشد. ساختار مواد پلی کربنات دیواری به گونه ای است که می توان در دیوار و سقف سازه با نصب و راه اندازی سریع و آسان و حداکثر استفاده از نور روز را در داخل سازه مهیا سازد. تمامی سیستم های سقفی و دیواری که مشتری نیازدارد را برآورده می کند که یکی از این راهکار ها اضافه کردن پلی کربنات دیواری سازگار با پلی کربنات های خود می باشد زیرا هدف اصلی این شرکت افزایش دامنه محصولات در پوشش دیوار وسقف می باشد. برای حفاظت از انرژی گرمایی و ایجاد روشنایی در سازه و صرفه جویی در هزینه هایی که نیازها و زندگی مردم را آسان تر کند لازم است کارهایی انجام دهیم. در این مورد نوع طراحی معماری و پارامتر های اجرایی آن اهمیت دارد. هدف اصلی دراین بحث حداکثر استفاده از نور روز و داشتن هزینه های انرژی کم است.

مطالب پیشنهادی

نظر دهید