faenar
faenar
قزوین - بلوار نوروزیان - بلوار پرستار - مجتمع کیان - طبقه 1 - واحد 1 قزوين_ طريق برستار_ مجمع كيان _ الطابق الأول_ الشقة رقم 1
028-33670171-2
0171 3367 009828
Qazvin , unit 2-1st floor- the Kian complex- Parastar Blvd
ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت عایقی است که از دو طرف بیرون دارای لایه ای بسیار محکم و قوی است و لایه ی درونی آن یک لایه ی نرم و انعطاف پذیر می باشد ، اگر بخواهیم ساندویچ پانل را با مصالح سنتی مانند آجر و سیمان و … مقایسه کنیم ساندویچ پانل بدلیل سبکی و ارزانی و از همه مهم تر قابل حمل بودن دارای مزیت بیشتری می باشد.

اجزای ساندویچ پانل
ساندویچ پانل متشکل از دو لایه ورق و ما بین آن فرم عایق می باشد، که فوم مخصوص (پلی یورتان) به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق های (گالوانیزه یا آلوزینک یا آلومینیوم) تحتانی و فوقانی چسبندگی قطعی برقرار می کنند.

ویژگی های ساندویچ پانل ماموت

کاربردها
سقفی سازه های فلزی

سقف خانه های پیش ساخته

مزیت ها
مقاومت بار بالا
قابل شستشو
عایق صدا و رطوبت

استاندارد های تولید ساندویچ پانل ماموت

مشخصات ساندویچ پانل ماموت
ویژگی ساندویچ پانل

فوم عایق می تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که به دلیل مزیت هایی که فوم پلی یورتان دارد معمولاً برای ساندویچ پنل های استاندارد از فوم پلی یورتان استفاده و معمول گردیده. از مزایای اصلی و عمده عایق فوم پلی یورتان ساندویچ پانل(پنل) (که متشکل از ساندویچ پانل سقفی، دیواری) می باشد می توان به نسوز بودن، کند سوز بودن، سبکی، مقاومت بالا و عایق حرارتی خوب بودن اشاره کرد که در قیمت و محبوبیت ساندویچ پنل سقفی و ساندویچ پنل سردخانه ای و مرغداری موثر بوده است.

حل مشکلاتی نظیر زمان طولانی اجرا، عمر مفید و هزینه زیاد اجرای ساختمان نیاز مند ارائه راهکار هائی به منظور استفاده عملی از روش های نوین و مصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن و کاهش زمان ساخت، دوام بیشتر و نهایتا کاهش هزینه اجرای ساندویچ پانل است.سبک سازی یکی از مباحث نوین در علم ساختمان است که روز به روز در حال گسترش و پیشرفت میباشد.

گرچه این پانل‌ها در گذشته از طریق لایه‌چینی دستی و روش قالب باز تهیه می‌شدند، اما امروزه به مدد فرآیندهای ماشینی، سرعت و کیفیت تولید این محصولات تا حد فوق‌العاده‌ای افزایش یافته است. همین مسئله موجب کاهش هزینه و افزایش استقبال از این محصولات گردیده است.

در ساندویچ پانل های شرکت ماموت از فوم پلی اورتان با دانسیته 2 ± 40 کیلوگرم بر متر مربع استفاده می شود، مجتمع صنعتی ماموت تولید کننده ساندویچ پانل با ورق آلوزینگ می باشد که یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان این محصول به کشورهای همجوار اعم از ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، امارات متحده عربی می باشد. از خصوصیات ویژه ساندویچ پنل های کارخانه ماموت می توان، عایق بودن صدا، سرمان و گرما و تونایی تحمل فشار بار بالا، سبکی و مقاومت عالی در برابر کنش (نوع B1، B2، B3 ساندویچ پانل) و دیگر حوادث طبیعی و حفظ بهداشت محیطی و سازگاری کامل با محیط زیست می باشد. موارد مصرف و استفاده ساندویچ پنل ماموت در اتاق های ایزوله، کلین روم، سردخانه های زیر صفر، سردخانه های بالای صفر ساختمان های ویلایی سبک، سقف سوله و دیوار سوله ها، پوشش خانه های ویلایی را می توان برشمرد.

پنل‌ ها در گذشته به روش لایه‌چینی به صورت دستی و روش قالب باز آماده می‌شدند، اما اکنون به کمک فرآیندهای اتوماتیک، سرعت و کیفیت طراحی این محصولات تا بسیار فوق‌العاده‌ای افزایش یافته که همین عامل باعث کاهش هزینه و افزایش استفاده از این محصول گردیده است.

فوم عایق می تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که به دلیل مزیت هایی که فوم پلی یورتان دارد معمولاً برای ساندویچ پنل(پانل) های استاندارد از فوم پلی یورتان استفاده و معمول گردیده. از مزایای اصلی و عمده عایق فوم پلی یورتان ساندویچ پنل(پانل) (که متشکل از ساندویچ پنل(پانل) سقفی، دیواری) می باشد می توان به نسوز بودن، کند سوز بودن، سبکی، مقاومت بالا و عایق حرارتی خوب بودن اشاره کرد که در قیمت و محبوبیت ساندویچ  پانل(پنل) سقفی، ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پنل(پانل) سردخانه ای و ساندویچ پنل مرغداری موثر بوده است.

در ساندویچ پانل شرکت ماموت از فوم پلی اورتان با دانسیته 2 ± 40 کیلوگرم بر متر مربع استفاده می شود، مجتمع صنعتی ماموت تولید کننده ساندویچ پنل با ورق آلوزینگ می باشد که یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان این محصول به کشورهای همجوار اعم از ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، امارات متحده عربی می باشد. از خصوصیات ویژه ساندویچ پنل های ماموت می توان، عایق بودن صدا، سرمان و گرما و تونایی تحمل فشار بار بالا، سبکی و مقاومت عالی در برابر کنش (نوع B1، B2، B33 ساندویچ پنل) و دیگر حوادث طبیعی و حفظ بهداشت محیطی و سازگاری کامل با محیط زیست می باشد.

موارد مصرف و استفاده ساندویچ پنل(پانل) ماموت در اتاق های ایزوله، کلین روم، سردخانه های زیر صفر، سردخانه های بالای صفر ساختمان های ویلایی سبک، سقف سوله و دیوار سوله ها، پوشش خانه های ویلایی را می توان برشمرد.

تولید، فروش ، نصب ساندویچ پانل (سقفی ،دیواری ، مرغداری) کانکس ، سوله ، کناف ، (پانل گچی ، گچ برگ) و 3D پانل (تری دی پانل) به عنوان دیوار پیش ساخته در پوشش سقف سوله ها (ورزشی ، مرغداری ، سردخانه زیر صفر و بالای صفر) با ساندویچ پانل امروزه گسترش یافته و یافتن برند های(تولید کنندگان)معتبر و محصولات با کیفیت در حوزه فروش ، بازاریابی ، کیفیت و ارائه اطلاعات جامع و دسترسی به مقالات و اخبار روز و دستاوردهای جدید و شماره تماس و معرفی سایت رسمی تولیدکنندگان و همچنین ارائه مشخصات فنی (کاتالوگ)به مهندسان ، مشتریان و نصابان از همیت ویژه ای برخوردار است – هدف از تدوین این وبسایت شامل موارد ذیل میباشد:

ارائه پیش فاکتور و در نهایت فاکتور رسمی به همراه گواهی ارزش افزوده./معرفی مراکز فروش کانکس ، ساندویچ پانل دست دوم (کارکرده)، ارزان قیمت ، با صرفه اقتصادی و با کیفیت مناسب/معرفی تولید کنندگان ، واردکنندگان ، صادر کنندگان ساندویچ پانل ، کناف ، 3DD  پانل ، کانکس و به طور کلی دیوار های پیش ساخته و شرکت های سوله ساز./ارائه مشخصات فنی ، کاتالوگ به همراه ارائه تست فنی محصولات اعم از آزمایش ضد حریق (کند سوز ، نسوز و دیر سوز) عایق صوتی ، برودتی ، حرارتی و ضد سایش بودن و رطوبت و …/طریقه نصب و اجرای ساندویچ پنل ، 3D پانل ، فوم xps ، پلی استایرن ، پشم سنگ  و نشان دادن نحوه نصب و نحوه اتصال انها به سوله ./معرفی رال رنگی موجود درورق در تولید ساندویچ پانل/ارائه قیمت ، پیشنهاد قیمت و مشاهده رایگان جهت براوردهزینه ها ساخت سوله ، هزینه خرید ، هزینه تامین مالی ، فروش و اجرای ساندویچ پانل و کناف به ازای هرمتر مربع./کلیپ نحوه ساخت کمپ کارگری ، خانه های پیش ساخته ، ویلا های شیک و سبک با متریال مناسب و قیمت مناسب و تحویل (تولید سریع ) فوری و با اخرین متد های نصب/معرفی نمایندگی های مجاز شرکت ماموت (ساندویچ پانل ، اتاق حمل بار و کانکس) در استان ها

به ترکیبی 3 لایه گفته میشود به صورتی که 1 لایه عایق بین 2 لایه ورق قرار میگیرد که باعث به وجود آمدن مقاومت فیزیکی بسیار بالایی میشود.

همانطور که  گفته شد ورق و عایق از ترکیبات اصلی ساندویچ پانل است که به ترتیب در زیر مورد بررسی قرار میگیرند:

عایق ساندویچ پانل:
ماده ای بسیار سبک و مقاوم که در بین 2 لایه ورق قرار میگیرد ، گفته میشود. که همین عایق باعث مقاومت بسیار بالای این سازه است.این عایق میتواند از جنس های مختلف باشد. به عنوان تعدادی از عایق های پرکاربرد میتوان به پلی یورتان ، پلی استایرن ، xps   ، پشم سنگ و… اشاره کرد

ورق ساندویچ پانل :
اصولا ورق به لایه ای نازک از جنس های مختلف گفته میشود که کاربرد های بسیاری دارد. یکی از کاربرد های آن در ساندویچ پانل است. ورق در ساندویچ پانل به لایه بیرونی پانل گفته میشود که در تماس مستقیم با محیط است بنابراین باید دارای ویژگی های خاص باشد. از جمله پرکاربرد ترین ورق های مورد استفاده در پانل ها میتوان به ورق گالوانیزه ، الوزینک ، آلومینیوم اشاره کرد.

ویژگی ها و مزایای ساندویچ پانل:
ساندویچ پانل دارای مزایای بسیاری نسبت به سازه های سنتی نظیر سازه های بتنی و تر است که همین موضوع باعث جایگزینی این سازه با سازه های سنتی شده است.برخی از این مزایا را در زیر به صورت لیست برای شما قرار داده ایم:

ساندویچ پانل ها عایق بسیار مناسب ترین نسبت به سازه های سنتی هستند.

در مقایسه با سایر مصالح بسیار سبک تر  و کم هزینه تر هستند

عمر مفید این سازه ها بسیار بیشتر است

قابل شستشو هستند

به دلیل رنگ بندی متنوع به سلیقه مشتری بسیار نزدیک ترهستند

قابلیت نصب و راه اندازی سریع و آسان را دارند

کاربرد ساندویچ پنل
پانل های ساندویچی کاربرد های مختلف و متنوعی دارند.از این سازه به دلیل خاصیت های بسیار مناسب به جای سازه های سنتی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند . صنایع غذایی ، مرغ داری ،  کشاورزی ، تولیدی ، نظامی ، شیمیایی ، پلیسی و …

همچنین از این پانل ها در ساخت انواع کانکس ها استفاده میشود که عمر بسیار بالایی نیز دارند

 
انواع ساندویچ پنل بر اساس  کاربرد:
ساندویچ پنل سقفی که جهت پوشش سقف ساختمان و سوله و سالن های صنعتی و … مورد استفاده قرار میگیرد

ساندویچ پانل دیواری که جهت پوشش دیوار استفاده میشود و خود نیز دارای انواع مختلفی همچون سردخانه و اتاق تمیز و سوله و… است

انواع ساندویچ پانل بر اساس فوم:
فوم و عایق مورد استفاده در ساندویچ پانل ها باعث تمایز هز کدام از این ساندویچ پانل ها با سایر پانل ها میشود. هر کدام از این عایق هایی که در زیر اشاره میشود دارای ویژگی خاص خود هستند که به صورت کامل توضیح داده ایم.

 پلی یورتان
 پلی استایرن
 پشم سنگ
 xps
انواع ساندویچ پانل بر اساس ورق:
ساندویچ پانل از انواع مختلف تشکلی دهنده ورق زیادی استفاده می کند که هر یک دارای خصوصیت می باشد ، این ورق ها عبارتند از :

ورق آلوزینک
ورق آلومینیوم
ورق گالوانیزه
ورق فلاشینک
ورق شادولاین
ورق دامپا
ورق آبرو
قیمت ساندویچ پانل:
قیمت ساندویچ پانل بدلیل نوسانات بازار دلار در کشور مدام در حال تغییر و بروز رسانی است ، برای مشاوره و دریافت قیمت ساندویچ پانل با شرکت برج پوشش تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق ترین قیمت ساندویچ پانل را به شما ارائه دهند .

شرکت های تولید کننده :
شرکت های بسیاری در کشور مشغول فعالیت در حوزه تولید ساندویچ پانل ها هستند لیست تمامی این شرکت های معتبر را در در بخش تولید کنندگان ساندویچ پانل میتوانید مشاهده کنید.

یکی از شرکت های برتر در این حوزه که دارای 10 ها سال سابقه در تولید این محصول است شرکت ماموت است که با کادری مجرب و مواد اولیه درجه 1 توانسته است بخش بزرگی از بازار کشور را در چند سال اخیر از آن خود کند و عنوان بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه را دریافت کند. ساندویچ پانل ماموت نیز یکی از برترین ساندویچ پانل های موجود در بازار است

مطالب پیشنهادی

نظر دهید